SORU SOR   NACE Sorgulama
KURUMSAL
HAKKIMIZDA

PMA CONSULTING, AR-GE ve İnovasyon politikaları çerçevesinde, karşılıklı güvene dayalı iş ortaklığı modeli ile işletmelerin ihtiyaçlarının tanımlayarak bu ihtiyaçlara getirdiği çözümleri tek noktadan karşılanabilmesini hedeflemektedir.

Erciyes Teknopark’ta faaliyet gösteren PMA CONSULTING, Türk firmalarının ulusal ve uluslararası AR-GE fonlarından, vergisel ve mali teşviklerden faydalanmaları, üniversite-sanayi işbirliğinin kurulması, firmaların teknokent/serbest bölge gibi alanlara taşınması ve ülkemizin global rekabetçiliğine katkı sağlamasını amaçlamaktadır.

Araştırma, Projelendirme, Proje Planlama ve Uygulama, Eğitim ve Danışmanlık alanlarında, yetkin ve sürekli gelişmekte olan bir kadro ile hizmet sunan firmamız, genç ve dinamik bir yapıyı uzman bir kadro ile birleştirmiştir.

PMA CONSULTINGolarak, tüm iş ortaklarımıza hizmet vermekten memmuniyet duyduğumu belirterek, sloganımız olan "Fikirden Projeye, Yenilikçi Çözümler" yolunda adım atmaya devam edeceğiz...


MİSYONUMUZ

Müşterilerimizin ihtiyacına en iyi şekilde yanıt vererek kaliteli iş talep edenlerin en çok tercih edilen firması olmak ve sahip olduğumuz bilgi ve tecrübenin paylaşımı ile iş ortaklarımızın kurumsallık ve rekabet güçlerine katkı sağlayarak ülke ekonomisinin topyekun gelişimine katkı sağlayabilmektir.

VİZYONUMUZ

Bilgiyi en etkin şekilde kullanarak hizmet ettiğimiz sektörde dünya standartlarına ulaşmaktır. Ayrıca, devamlı inovasyon, yükselen hizmet kalitesiyle iş ortaklarımıza katma değer sağlayarak alanında uluslararası düzeyde güvenilir lider bir marka olmaktır.

HEDEFİMİZ
PMA Consulting olarak tüm analizleri yaparak, sorunları tespit ederek, uygulanabilir ve sonuç odaklı projeler üreterek hizmet verdiğimiz kurum ve kuruluşların sektörleri içinde rekabet güçlerini arttırmak, süreçlerini geliştirmek ve sermayelerini doğru şekilde harcamaları için yön göstererek büyüme ve karlılıklarının artışında önemli rol üstlenmek için varız.AR-GE ve İnovasyon politikaları çerçevesinde, karşılıklı güvene dayalı iş ortaklığı modeli ile işletmelerin ihtiyaçlarının tanımlayarak bu ihtiyaçlara getirdiği çözümleri tek noktadan karşılanabilmesini hedeflemektedir.

BELGELERİMİZ
PMA CONSULTING Marka Tescil Belgesi
PMA MARKETING Marka Tescil Belgesi
TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi
ISO 9001:2015 Kalite Yönetimi Sistemi
ISO 10002:2018 Müşteri Memnuniyeti Yönetimi
BİZİ TAKİP EDİN !
Sosyal Medya’da paylaşımlarımızı takip edin !
E-BÜLTEN ÜYELİĞİ
  Bülten ve diğer iletişimleri almayı kabul ediyorum.
PMA DANIŞMANLIK
© 2020 İçeriklerin kopyalanması ve kullanılması yasaktır.