Kurumsal

HAKKIMIZDA

PMA Consulting, AR-GE ve İnovasyon politikaları çerçevesinde, karşılıklı güvene dayalı iş ortaklığı modeli ile işletmelerin ihtiyaçlarının tanımlayarak bu ihtiyaçlara getirdiği çözümleri tek noktadan karşılanabilmesini hedeflemektedir.

Erciyes Teknopark’ta faaliyet gösteren PMA Consulting, Türk firmalarının ulusal ve uluslararası Ar-Ge fonlarından, vergisel ve mali teşviklerden faydalanmaları, üniversite-sanayi işbirliğinin kurulması, firmaların teknokent/serbest bölge gibi alanlara taşınması ve ülkemizin global rekabetçiliğine katkı sağlamasını amaçlamaktadır.

Araştırma, Projelendirme, Proje Planlama ve Uygulama, Eğitim ve Danışmanlık alanlarında, yetkin ve sürekli gelişmekte olan bir kadro ile hizmet sunan firmamız, genç ve dinamik bir yapıyı uzman bir kadro ile birleştirmiştir.

PMA Consulting olarak, tüm iş ortaklarımıza hizmet vermekten menuniyet duyduğumu belirterek, sloganımız olan "Fikirden Projeye, Yenilikçi Çözümler" yolunda adım atmaya devam edeceğiz..


MİSYONUMUZ

Müşterilerimizin ihtiyacına en iyi şekilde yanıt vererek kaliteli iş talep edenlerin en çok tercih edilen firması olmak ve sahip olduğumuz bilgi ve tecrübenin paylaşımı ile iş ortaklarımızın kurumsallık ve rekabet güçlerine katkı sağlayarak ülke ekonomisinin topyekun gelişimine katkı sağlayabilmektir.VİZYONUMUZ

Bilgiyi en etkin şekilde kullanarak hizmet ettiğimiz sektörde dünya standartlarına ulaşmaktır. Ayrıca, devamlı inovasyon, yükselen hizmet kalitesiyle iş ortaklarımıza katma değer sağlayarak alanında uluslararası düzeyde güvenilir lider bir marka olmaktır.