SORU SOR   NACE Sorgulama
Proje Hazırlama Danışmanlığı

Firmaların veya kurumların ulusal ve uluslararası projelerinin hazırlanması sürecinde teknik ve idari alanlarda danışmanlık hizmeti verilmektedir. Hizmet süreci hibe veya kredi projelerinin hazırlanması ve uygulanması aşamasından itibaren yatırımcı ile birlikte ortak akıl oluşturarak ve projenin yürütülmesini kapsamaktadır.

Günümüzde, hibe veya kredi desteklerinin sağlanması için belirli bir faaliyetler bütünü olarak tanımlanan projenin hazırlanması büyük önem taşımaktadır. Hibe veya Kredi Programlarından yararlanmanın ön koşulu, kaliteli ve uygulanabilir özellikleri bulunan bir projenin hazırlanmasıdır. Projenin uygulama aşamaları, hazırlama döneminde en etkin şekilde planlama yapılması suretiyle en basit seviyeye indirgenmekte ve yararlanılan hibe desteklerinden en yüksek faydanın sağlanması için gerekli önlemler alınmaktadır.

Proje hazırlama ve uygulama danışmanlık hizmetlerimiz kapsamında proje hazırlama hizmeti verilebilecek program başlıkları şu şekilde sıralanabilir:

  • AB Mali Destekleri (Katılım Öncesi Yardım Aracı IPA ve IPARD)
  • Kalkınma Ajansları Destek Programları
  • Kırsal Kalkınma Yatırımlarının Desteklenmesi Programı
  • KOSGEB Programları (Girişimcilik, KOBİGEL, Ar-Ge ve Endüstriyel Uygulama gibi)
  • TÜBİTAK Araştırma-Geliştirme (Ar-Ge) Destek Programları
  • Sanayi Bakanlığı Hibe Programları
  • Diğer Kurum ve Kuruluşlarca Uygulanan Spesifik Destek Programları (Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı, Bor Enstitüsü vb. gibi)

BİZİ TAKİP EDİN !
Sosyal Medya’da paylaşımlarımızı takip edin !
E-BÜLTEN ÜYELİĞİ
  Bülten ve diğer iletişimleri almayı kabul ediyorum.
PMA DANIŞMANLIK
© 2020 İçeriklerin kopyalanması ve kullanılması yasaktır.